К основному контенту

коли починати і як готуватися до ЗНО

Коли починати і як готуватися до зно?

Починаючи з 5️⃣ класу я розповідаю учням про ЗНО, а з 7️⃣ розв’язують тестові завдання із ЗНО🔖. Здається, що до ЗНО ще купа часу, але ж не все так просто!!! 

Коли почати готуватися до ЗНО, аби не потрапити в халепу?

Починаймо вже в 9️⃣класі! Ретельно вивчай твори з укр.літератури, більшість з них є в програмі ЗНО. Читацький щоденник📖стане найкращим другом для підготовки: заведи зошит📒 на 96  аркушів і записуй📝 прочитані ща програмою твору протягом 9-11 класів, це допоможе тобі повторити вивчене перед іспитом!

  1. На канікулах проходь тести онлайн https://zno.osvita.ua/ukrainian/


https://zno.osvita.ua/ukrainian/tema.html

  1. Переглядай курси:


https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:Osvitoria_and_EdEra+lifehacks+201/about



https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:Osvitoria_and_EdEra+lifehacks+101/about


https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+UKR101+2017_T1/about

  1. Лепетун тобі на допомогу  

https://ukr-mova.in.ua

І пам’ятай! Якщо уважно слухати вчителя на уроках, користуватися його порадами, ретельно готуватися до предмету, то успіх гарантовано, ну і як бонус - зекономлені гроші на репетиторі 😉

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Кроссенс ( біографія Т.Шевченка)

Інфографіка

Чи знали ви, що наш мозок найкраще опрацьовує візуалізовану інформацію? Інфографіка - це подання інформації за допомогою зображень, схем. Такий інструмент допоможе якомога краще запам’ятати об’ємні тексти з правилами, акцентуючи увагу на основному. Інфографіку можна створити за допомогою ручки та аркуша, а можна скористатися онлайн-платформами: piktochart, canva. Опрацьовуючи  з дев’ятикласниками тему  «Складне речення», ми вирішили звернутися до інфографіки, аби упорядкувати вивчену інформацію. За умови дистанційного навчання, коли учні мають час, дуже ефективно й цікаво.
Усі діти обожнюють меми, тож освітнім трендом сьогодення є інтернет-меми (будь-яка дотепна фраза іронічного характеру, яка відтворює певне ставлення до якихось подій чи обставин, та поширюється в інтернеті). Я запропонувала учням стати розробниками власних мемів. Ми скористались безкоштовними онлайн -інструментами для створення мемів: meme generator,risovach, meme arsenal.  Переваги використання мемів на уроках: ✅  візуалізація правил замість нудних таблиць та об’ємних текстів; ✅  створення власних мемів допомагає краще запам’ятати потрібну інформацію, адже у кожного виникають свої    асоціації; ✅  такий формат стане крутим доповненням освітнього процесу, який приверне увагу дітей, а отже за карбується в пам’яті. Ось, що в нас вийшло  ⤵️